4.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Objective vjen me videoklip të ri “Ti na mungon”

Objective-grupRock grupi i mirënjohur Objective para disa ditësh ka lansuar videoklipin e këngës më të re me titull: “Ti na mungon” me tekst të shkruar nga Lirim Alija , ndërsa klipi është xhiruar nga produksioni Frameln Production .

Ky tekst, respektivisht kjo elegji flet për një dukuri apo më mirë të themi për disa pasione të të rinjëve që duken atraktive por mjerisht dinë të jenë shumë fatale dhe të marrin jetëra të rinjësh. Në këtë rast elegjia i dedikohet një të riu Burim Skenderit.

Djelmoshat e këtij grupi, pra Mentori, Qëndrimi, Blerim Osmani, Blerim Qamili dhe Labinoti kanë arritur më së miri ta mishërojnë dhe me anë të instrumenteve dhe zërit melodik të vokalit përcjellin emocione dhe japin mesazh për rininë.

Më Shumë

Haradinaj kujton të rënët në Rogovë: Rënia e tyre u bë frymëzim për ne

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka kujtuar ngjarjet e para 24-viteve në Rogovë të Hasit.  Haradinaj ka kujtuar datat 27,...

Rita Ora publikon ‘trailerin’ e klipit të ri, shfaqet si nuse dhe me një sërë figurash publike në krah

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po bëhet gati për rikthimin e madh. Ajo ka paralajmëruar se më 27 janar do të publikojë këngën...

Lajmet e Fundit