16.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Oriola Marashi zhvishet në natyrë

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, është mjaftë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.

Oriola ka mahnitur ndjekësit me paraqitjen e fundit, teksa ka theksuar figurën e saj trupore në bikini duke iu dhënë vëmendje të pasmeve.

Ajo këto fotografi i ka ndarë në profilin e saj personal në rrjetin social “Instagram”, ku edhe mori komente të shumta nga ndjekësit.

Modelja, shihet duke u ngjitur në një kodër ndërsa ka pozuar nga prapa për kamerën.

Ndryshe, së fundmi në media rozë është përfolur se ajo i ka dhënë fund lidhjes me futbollistin shqiptar, Eros Grezda.

Më Shumë

Hemingway dhe raporti i tij me fëmijët

Nga: Terry McDonell Në foto, Ernest Hemingway hedh një kanaçe në ajër në një rrugë fshati të mbuluar me borë, me një lëvizje të këndshme...

Morinë, 42-vjeçari nga Presheva kapet në kufi me 5 kilogramë heroinë

Mëngjesin e sotëm policia ka kapur 5.1 kilogramë heroinë në pikën kufitare të Morinës. Policia njofton se në prangat e policisë ka rënë një...

Lajmet e Fundit