1.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Pamje nga aksidenti me fatalitet në Prizren

Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë lënduar nga një aksident i ndodhur sot në rajonin e Prizrenit.

Si pasojë e përplasjes që ndodhi në mes një veture dhe një kamioni, nga ky aksident humbi jetën një qytetar.

“Ka ndodhur një aksident mes dy automjeteve, një kamioni dhe një veture m ç’rast një person ka vdekur dhe dy janë lënduar në vendngjarje”, ka thënë shefi i operativës së Policisë së trafikut në Prizren, Azem Bytyqi.

Deri tani nuk janë dhënë detaje shtesë se si erdhi deri tek aksidenti me fatalitet i ndodhur mëngjesin e sotëm në Prizren./Lajmi.net/

Më Shumë

Lajmet e Fundit