19.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

Pamje nga aksidenti me fatalitet në Prizren

Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë lënduar nga një aksident i ndodhur sot në rajonin e Prizrenit.

Si pasojë e përplasjes që ndodhi në mes një veture dhe një kamioni, nga ky aksident humbi jetën një qytetar.

“Ka ndodhur një aksident mes dy automjeteve, një kamioni dhe një veture m ç’rast një person ka vdekur dhe dy janë lënduar në vendngjarje”, ka thënë shefi i operativës së Policisë së trafikut në Prizren, Azem Bytyqi.

Deri tani nuk janë dhënë detaje shtesë se si erdhi deri tek aksidenti me fatalitet i ndodhur mëngjesin e sotëm në Prizren./Lajmi.net/

Më Shumë

Për 24 orë në Prizren janë ngritur 8 aktakuza kundër 8 personave

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se, gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur dyzeteshtatë (47) aktakuza kundër pesëdhjetenëntë (59) personave,...

ATK-ja inkason 416 mijë e 250 euro borxhe nga bizneset

Administrata Tatimore e Kosovës (ATK) ka njoftuar ka inkasuar borxhe në vlerë 416 mijë e 250 euro nga 18 subjekte biznesore. Në njoftimin për media...

Lajmet e Fundit