12.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Pamje nga trajtimi i ekipit mjekësor nga Prizreni në Shqipëri

Ekipi mjekësor nga Prizreni ka filluar t’i trajtojë të lënduarit nga tërmeti në Shqipëri.

Drejtori i Shëndetësisë në Prizren Visar Shehu, ka publikuar fotografi nga vendi i ngjarjes.

“Si drejtor i Shëndetësisë, falënderoj dhe iu jam mirënjohës ekipit të shërbimit Urgjent për punën e tyre të palodhshme në ndihmën e ofruar për qytetarët e prekur nga tërmeti në Republikën e Shqipërisë”, shkruan Shehu në Facebook”./PrizrenPress.com/

 

 

Më Shumë

Trepça triumfon ndaj kampionit

Trepça ka shënuar fitore në Therandë ndaj Golden Eagle Yllit me rezultat 85:91 (27:19, 28:26, 14:23, 16:23), në xhiron e 27-të të Prince Caffe...

Sport Pagat te PSG: Mbappe i lë “targën” Messi-t dhe Neymar-it

Tashmë prej disa muajsh ka dy dosje në tryezën e Paris Saint-Germain. Kur kontratat e Lionel Messi-t dhe Sergio Ramos të skadojnë në fund...

Lajmet e Fundit