16.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Pamje skandaloze: Vritet ariu në Brezovicë

Një ari i cili ishte shfaqur disa herë në Brezovicë në hyrje të vikend zonës, raportohet se është vrarë gjatë ditës së sotme.

Policia e Kosovës tashmë ka nisur intervistimet dhe po merret me rastin, transmeton Paparaci.

Ariu ishte filmuar disa herë nga qytetarët, ndërsa vraponte në zonën e Brezovicës.

Në pamjet e publikuara në Facebook, ariu i cili është vrarë shihet afër një kontejneri, teksa qenë vazhdojnë të lehin karshi tij.

Video Player

Më Shumë

Kryeziu kritikon deputetët: I kanë shti veshët në lesh për situatën në veri

Drejtori ekzekutiv i KDI-së, Ismet Kryeziu, ka kritikuar deputetët e Kosovës për indiferencë ndaj situatës në veri. Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka...

Thaçi vjen në Kosovë (FOTO)

Ish-presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, gjendet në Kosovë. Klankosova.tv mëson se arsyeja e ardhjes së tij është për ta vizituar nënën e tij, e cila...

Lajmet e Fundit