1.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Pas lajmeve për ndarje, Sara Hoxhës i komenton reperi i famshëm

Disa thonë janë ndarë e disa të tjerë thonë se po e bëjnë për marketing, mirëpo një reagim nga Sara Hoxha dhe Ledri Vula nuk kemi.

Por ky i fundit u duk ditën e djeshme sikur “vulosi” ndarjen pasi fshiu këngën “Gjendja” nga Youtube, ku protagoniste në klip ishte Sara Hoxha.

Ndërkoh Sara ka publikuar ditën e djeshme një foto, ku vëmendjen e merr komenti i reperit gjerman, Luciano.

Reperi i ka komentuar disa yje aktores.

Mirëpo ajo që vihet re është se ata ndiqen me njeri-tjetrin në Instagram, e gjithashtu reperi ndiqet edhe me kolegun e tij Ledri Vula.

Më Shumë

Veseli u tha vizitorëve të mos iu afrohen dëshmitarëve, mbrojtja thotë se prokuroria e fshehu këtë deklaratë

Mbrojtja e Kadri Veselit ka kundërshtuar fort pretendimet e prokurorisë rreth bisedave të përgjuara në Qendrën e Paraburgimit në Hagë, duke thënë se bisedat...

Halitjaha thotë se nuk ka pas polici ushtarake në Zonën e Pashtrikut në vitin 1998

Dëshmitari Sadik Halitjaha gjatë dëshmisë së tij në Hagë, përpara trupit gjykues në çështjen gjyqësore ndaj ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka thënë...

Lajmet e Fundit