-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Pasi arrestohet në Prizren, dërgohet në burgun e Dubravës

Një person i kërkuar është arrestuar në Prizren.

Ai është dërguar në vuajtje ë dënimi në burgun e Dubravës.

“Në bazë të urdhëresës së gjykatës është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Dubravës”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Lajmet e Fundit