-0.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

PDK-ja në Dragash garon me 28 kandidatë

PDK-logo8-07Partia Demokratike e Kosovës(PDK) në Dragash në zgjedhjet e 3 nëntorit do të garojë me 28 kanidatë për Asamblenë Komunale. Bartës i  listës zgjedhore i  PDK-së në këtë qytet është caktuar Shaban Shabani.

 

 

 

 

 

01.  Shaban SHABANI

02.  Hebib Osmani

03.  Donika KRASNIQI

04.  Ymridin FETAHU

05.  Hamzi HULAJ

06.  Lulëbardha BERISHA

07.  Emin KOLLONI

08.  Granit RIFAJ

09.  Hasime BAHTIARI

10.  Vehbi NAZIFI

11.  Xhevdet IBRAHIMI

12.  Arbnora KRYEZIU

13.  Artan LOSHAJ

14.  Milazim GARIPI

15.  Nazmie VELIU

16.  Faton BILALLI

17.  Dashnor QAFLESHI

18.  Donjeta HAMDIU

19.  Besar RAKIPI

20.  Elvir KRASNIQI

21.  Njomza ÇENGAJ

22.  Arben ZYBERI

23.  Fejsal SHAQIRI

24.  Bajreta SELIMI

25.  Asllan SELAJ

26.  Samire MELEQI

27.  Bardha KRYEZIU

28.  Veton RIFAJ

 

 

Më Shumë

Mbrojtësi tregon sekretin nga stërvitjet e Barcelonës: Nuk na lejohej ta preknim Messin

Jean Clear Todibo është aktualisht pjesë e Nice në Ligue 1 dhe po shkëlqen me këtë skuadër që aktualisht ka një nga mbrojtjet më...

Jose Mourinho shënjestron lojtarin e tij pas barazimit në Europa League

Jose Mourinho ka marrë edhe një herë vëmendjen pasi shpërtheu pas ndeshjes së Roma-s të enjten në mbrëmje, duke akuzuar në veçanti një lojtar. Verdhekuqtë...

Lajmet e Fundit