23.8 C
Prizren
E premte, 19 Korrik, 2024

Lëvizja Vetëvendosje! në Dragash garon me nëntë kandidatë

VV-logo9-09Lëvizja Vetëvendosje! në Dragash do të garojë me 9 kandidatë për kryetar të këtij qyteti. Bartës i listës do të jetë Bledi Kurtishi.

 

 

 

1. Bledi Kurtishi

2. Sami Shala

3. Flutura Tërshnjaku

4. Rilind Reshiti

5. Fekir Flugaj

6. Arbresha Shala

7. Bekim Piraj

8. Adem Ramadani

9. Elbasane Kryeziu

Më Shumë

Rahoveci kujton Avdullah Bugarin e Gëzim Hamzën në 26 vjetorin e rënies së tyre

Sot, te Muri i Pikëllimit në Rahovec, u nderua fillimi i luftimeve për Rahovecin, kujtimin për 17 korrikun 1998, kujtimin për martirët dhe dëshmorët...

Kurti: NATO-n e duam në Kosovë dhe Kosovën në NATO

Heqja e vizave, regjimi i stikersave, regjistrimi i energjisë elektrike në veri, investimet në energjetikë e shëndetësi kanë qenë disa nga temat të cilat...

Lajmet e Fundit