10.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Përleshen fizikisht shtatë persona në Prizren

Policia në Prizren raporton se pas një mosmarrëveshjeje, në rrugën Adem Jashari janë përleshur fizikisht mes vete shtatë të dyshuar meshkuj kosovarë.

Si pasojë, katër prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas inicimit të rastit janë liruar, ndërsa rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Më Shumë

Policia jep detaje për vdekjen e një burri në Prizren

Policia e Kosovës (PK) njofton se një burrë është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Prizren. Në raportin 24 orësh të Policisë,...

Zjarr i madh në një fabrikë kimike në Itali, alarm për përhapjen e mundshme të tymit toksik

Një zjarr i madh në një fabrikë kimike në periferi të qytetit verior të Novara, Itali, ka shkaktuar një alarm për përhapjen e mundshme...

Lajmet e Fundit