5.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Përplasje e ashpër në Kuvendin e Shqipërisë [video]

Një debat në distancë mes deputetëve Ervin Salianji dhe Erion Braçe rrezikoi të përshkallëzohet në konflikt fizik mes të dyve.

Gjatë fjalës së tij në Kuvendin e Shqipërisë, Salianji e akuzoi ish-zëvendëskryeministrin se i del emri në përgjimet e prokurorisë italiane për çështjen e Rezart Taçit.

– Advertisement –

“A je ti zëvendëskryeministri që del në përgjimet e prokurorisë italiane? Mos m’u drejto mua si kone se je mësuar me këta!”, i tha Salianji Braçes, teksa ky i fundit po replikonte nga vendi.

Më pas të dy lanë vendet e tyre dhe u drejtuan për tek njëri-tjetri, por ishin punonjësit e gardës që shmangën përleshjen.

Më poshtë gjeni videon e publikuar nga Indeks Online.

Më Shumë

Suharekë, 32 vjeçarja tenton t’i jap fund jetës

Një 32 vjeçare ka tentuar t’i japë fund jetës në Suharekë. Ajo ka konsumuar sasi të tepruar të medikamenteve dhe është dërguar në Spitalin Rajonal...

Brighton refuzon ofertën e dytë të Arsenal-it për Caicedo-n

Arsenali-t i është refuzuar edhe oferta e dytë për të nënshkruar mesfushorin e Brighton & Hove Albion, Moises Caicedo, thotë Sky Sports. Caicedo, 21 vjeç,...

Lajmet e Fundit