19.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Petrit Ame, lidhja mes SHIK-ut dhe trafikantëve të huaj

Ame PetritNë qendër të një prej skemave të NATO-s që bën lidhjen e personave të ndryshëm të botës së krimit është Petrit Ame.

Ky personazh nga Maqedonia i njohur për trafikim të narkotikëve dhe të armëve është zhdukur vite më parë. Prej atëherë nuk dihet më për fatin e tij,shkruan Koha Ditore.

Në dosjen sekrete të NATO-s, Petrit Ame është përmendur se ka pasur lidhje të forta me Mira Markoviqin, të venë e diktatorit Slobodan Milosheviq

Më Shumë

Kërkohet ndihmë për shërimin e 18-vjeçarit, Argjend Jonuzaj nga Prizreni

Argjend Jonuzaj nga Komuna e Prizrenit ka nevojë për ndihmën tuaj. 18-vjeçari është diagostifikuar me Leukemi, trajtimi i kësaj sëmundje i cili bëhet vetëm jashtë...

Prizren/ Një person kapet me thikë në xhep

Policia  në Prizren  ka ndaluar një person me inicialet B.K. për kontroll rutinor në një automjet me targa të Shqipërisë. Gjatë kontrollit, një arme e...

Lajmet e Fundit