11.8 C
Prizren
E hënë, 15 Prill, 2024

Prostituta 85-vjeçare: Fitoj 300 euro për një orë seks

prostituta plakE ulur në një karrige komode me flokët e thinjur, minifund, taka dhe buzëqeshjen e shndritur Sheila Vogel – Coupe duket ashtu si çdo gjyshe tjetër moderne. Por në fakt nuk është kështu. Në 85-vitet e saj të jetës ajo ka në kurriz eksperiencat më të çuditshme seksuale pasi ajo ëhstë prostituta më e vjetër në Britani.

Sheila vazhdon të jetë shumë aktive në profesionin më të vjetër në botë. Ajo shprehet se fiton 300 euro për 1 orë seks. 85-vjeçarja i hyri kësaj rruge si pasojë e vetmisë që ndjeu pas vdekjes së burrit të saj të dytë inxhinier aeronautike, Noel Coupe.
PROSTITUTA
Ajo është mohuar nga familja e saj e cila nuk e priti mirë dhe i tha të mos bëjë ‘çmendurira’ të tilla. “Tashmë nuk besoj se do të ndalem deri kur të vdes – tregon ajo gjatë një dokumentari të transmetuar në ‘Channel 4? -. “Klientët? Ata shikojnë diçka të veçantë tek unë dhe është një ndjesi shumë e shkëlqyer. E ndiej veten shumë sexy! Pse i kam hyrë kaq vonë kësaj pune? Arsyeja më e rëndësishme është se e adhuroj seksin. Edhe thjesht duke e menduar më bën të ndihem më mirë”.

Më Shumë

Mbi 7 mijë kosovarë shkuan në Shqipëri në orët e hershme të së shtunës

Kjo e shtunë ka nisur me një fluks automjetesh në pikën kufitare të Morinës. Shumë qytetarë kanë zgjedhur të udhëtojnë nga Kosova drejtë Shqipërisë, duke...

Lukaku preferon kalimin në Saudi Pro League

Eksperienca e Romelu Lukakut në futbollin evropian duket se po shkon drejt fundit. Sulmuesi belg është i huazuar aktualisht në Romë, por në pronësi të...

Lajmet e Fundit