20.8 C
Prizren
E hënë, 15 Gusht, 2022

Policët e rrahin pamëshirshëm qytetarin e prangosur në stacionin e Prizrenit

Një rrahje brutale ka ndodhur një muaj e gjysmë më parë brenda stacionit policor në Prizren.

Sipas pamjeve të publikuara nga Insajderi, shihet se një qytetar duarlidhur futet brenda në një zyre dhe disa zyrtarë policorë e sulmojnë fizikisht.

Siç edhe shihet nga pamjet qytetari i prangosur futet në zyre nga katër policë, derisa njëri shihet qartazi duke e goditur me boks.

.

Më Shumë

Tottenham “mbyll” nënshkrimin me mbrojtësin e Udinese-s

Tottenham ka arritur akordin për transferimin e një tjetër lojtari. Bëhet fjalë për Destiny Udogie të Udinese-s. Megjithatë, ylli 19-vjeçar do të rikthehet përsëri në...

Blero dhe Afrona me thumba dhe kundërpërgjigje për njëri-tjetrin?

Këngëtari Blero dhe modelja e njohur Afrona Dika, muaj më parë përfunduan në titujt e shumë prej mediave rozë. Kjo pasi thuhet se ish-çifti i...

Lajmet e Fundit