9.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Policia arreston burrë e grua në Malishevë, u rrahën mes vete

Policia e Kosovës ka arrestuar burrë e grua në Malishevë pasi të njëjtit janë rrahur me veti, shkruan Gazeta Express.

Sipas policisë ata kanë pranuar tretman mjekësorë.

Me vendim të prokurorit ata janë liruar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

“Malishevë , 28.10.2021 – 17:30. Janë arrestuar burrë e gruar kosovarë, pasi që janë rrahur në mes vete. Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë. /Express/

Më Shumë

Tri ditë para dasmës i vdiq babai, Totaj: Cermonia e dasmës u shndërrua në cermoni mortore

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka pasur një rrëfim tejet personal dhe emocional në emisionin “Kendiv”. Ai foli për familjen, sfidat, momentet e lumtura...

Gjuajtje me kallashnikov te shtëpia e “Big Brother”, vritet roja i Top Channel

Mbrëmë në mesnatë është vrarë roja i televizionit Top Channel, pas të shtënave me kallashnikov afër shtëpisë më të famshme në Shqipër, Big Brother...

Lajmet e Fundit