-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Katër të mitur nga Prizreni e sulmojnë një tjetër dhe ikin

Një i mitur nga Prizreni është sulmuar fizikisht nga katër të tjerë, raporton Express

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur në rrugën “Ali Hadri” në Prizren, mesditën e së enjtes.

Po ashtu është bërë e ditur se katër të miturit që kanë sulmuar viktimën, gjenden në arrati.

“Rr. Ali Hadri, Prizren 28.10.2021 – 12:20. Është raportuar se viktima mashkull kosovar (i mitur) ka pranuar trajtim mjekësor, pasi që është sulmuar fizikisht nga katër të dyshuar meshkuj kosovarë (të mitur), të cilët gjenden në arrati. Rasti është duke u hetuar”, njofton policia./GazetaExpress/

Më Shumë

Arrestohen dy të dyshuar për vjedhje në një market në Suharekë

Policia e Kosovës njofton  të martën ka arrestuar dy persona në Suharekë, nën dyshimin se kanë kryer vjedhje në një market në këtë qytet. Në...

Votohet rekomandimi i VV-së në Prizren për faljen e 100 eurove të tatimit në pronë

Në Kuvendin e Komunës së Prizrenit është mbajtur seanca e jashtëzakonshme e iniciuar nga Lëvizja Vetëvendosje. E në këtë seancë, me votë unanime është votuar...

Puhi

Lajmet e Fundit