22.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Policia arreston dy hajna që vodhën në një shtëpi në Suharekë

Të shtunën policia ka arrestuar dy persona nën dyshimin se kanë kryer vjedhje në një shtëpi në Suharekë, shkruan PrizrenPress

Sipas raportit 24 orës të policisë, gjatë kontrollit te të dyshuarit janë gjetur dhe sekuestruar: tri palë dorëza, tri kapela, dy telefona mobil dhe 825 euro kesh para.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Ndërkohë, rasti vazhdon të hetohet./PrizrenPress.com

Më Shumë

LDK pritet t’i shpallë sot zgjedhjet e brendshme

Lidhja Demokratike e Kosovës ka hyrë në vitin e tretë të saj në opozitë, dhe si duket në të kanë nisur disa zhvillime. Nacionale...

Portugezi i Wolves refuzon Arsenal-in, pret ofertën nga Barcelona

Mesfushori i skuadrës angleze, Wolves, Ruben Neves, raportohet se ka refuzuar një ofertë nga Arsenal-i. 26-vjeçari do të futet në vitin e fundit të kontratës...

Lajmet e Fundit