9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Policia i gjen marihuanë, arrestohet burri nga Prizreni

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se në Prizren është arrestuar një person pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe është konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë prej 0.25 gram, shkruan PrizrenPress.

Në njoftim bëhet e ditur se me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe është konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë prej 0.25 gram. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt”, ka njoftuar policia. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Vdiq aktori i “Star Wars” dhe “Harry Potter”

Industria e filmit është në zi për humbjen e aktorit të Star Wars dhe Harry Potter, Paul Grant, i cili ka vdekur tragjikisht në...

Fahrije Hoti mbështet marshin për drejtësi për krerët e UÇK-së

Fahrije Hoti nga organizata gratë e Krushës ka dalë në mbështetje të marshit për drejtësi të cilin e ka ftuar platforma Liria Ka Emër...

Lajmet e Fundit