10.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Burri nga Prizreni i dehur e rreh gruan

Në Prizren është arrestuar një person pasi që i njejti nën ndikim të alkoolit e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, shkruan PrizrenPress.

Policia e Kosovës, përmes raportit 24-orësh, bën të ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër K-Shqiptare. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, ka njoftuar policia. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Garë e nxehtë për nënshkrimin e yllit të Bayer Leverkusen

Gara për nënshkrimin e Florian Wirtz të Bayer Leverkusenit po nxehet me Barcelonën, Real Madridin dhe Liverpoolin që e kërkojnë mesfushorin, sipas Fabrizio Romano. 19-vjeçari...

67 vjeçari nga Suhareka u shpall i vdekur – vizita në Gjermani i kushton me humbje të pensionit

Pensionistit Ramadan Kyçyku nga Suhareka, u largua për tre muaj nga pensioni, pasi nuk ishte lajmëruar pas gjashtë muajve në zyrën e pensionistëve. Krejt...

Lajmet e Fundit