1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Policia rrit sigurinë ndaj Totajt (VIDEO)

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, është kanosur të martën mbrëma nga një qytetar.

Sipas policisë, pronari i një shtëpie që për gati 10 vjet ka bllokuar ndërtimin e transitit të ri në atë qytet, i ka dërguar përmes një shoku, djalit të kryetarit, mesazh me përmbajtje kanosëse.

Totaj rastin e lajmëroi në polici dhe pret nga organet e drejtësisë që të zbardhin atë.

Derisa policia arrestoi Faik Kryeziun bashkë me shokun e tij që i përçoi selamin.

Derisa familjarët e Kryeziut po ndjehen të mashtruar nga kryetari Totaj që siç thonë u ka premtuar zgjidhje të shpejtë kur ishte kandidat për kryetar.

klankosova

Më Shumë

Joao Cancelo bëhet i Bayernit

Futbollisti portguez i Manchester Cityt, Joao Cancelo, është bërë lojtar i ri i Bayernit në një lëvizje befasuese sot, të ditës së fundit të afatit kalimtar...

Prizren: Gjykimi ndaj ish-përmbarueses private, e akuzuara propozon dëgjimin e një dëshmitari

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të premten, e akuzuara ish-përmbaruesja private, Saranda Kuçi ka propozuar që në cilësi të dëshmitari të dëgjohet Bajrush Gashi. Propozimin...

Lajmet e Fundit