4.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Pozicioni absurd i Kamasutras, çifti ngec “ngjitur” për 8 orë!

88089_2Është nga ato historitë e pabesueshme, por që ka ndodhur vërtet në një qytet në Zimbabwe. Një çift është bllokuar për 8 orë, teksa bënin seks në një pozicion absurd të Kamasutras.

Të rinjtë e sapomartuar, Cain Chamhuze, 24 vjeç dhe Vongai Nhopi, 19 vjeç kanë mbetur të mbërthyer me njëri-tjetrin nga ora 2 e natës deri në 10 të mëngjesit të ditës pasardhëse.

Fqinjët kanë ndërhyrë menjëherë sapo kanë dëgjuar britmat e të rinjve. Mësohet se ka pasur edhe nga ata, të cilët kanë bërë fotografi teksa çifti tentonte të lirohej prej njëri-tjetrit.

“Dëgjuam britmat dhe hymë – ka rrëfyer njëri prej fqinjëve -. Madje në një moment të parë besuam se burri kishte vdekur, por e shoqja thoshte se e ndjente që merrte frymë”.

Më Shumë

Hovenier: Vazhdojmë të avokojmë për zbatimin e gjitha zotimeve të dialogut

Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeffrey Hovenier, pas diskutimeve në Ambasadë për çështjen e Asociacionit, ka përsëritur thirrjen që të gjitha zbatohet të gjitha marrëveshjet...

DOKUMENTI/ Si jepej leja për ushtrim prostitucioni gjatë Mbretërisë Shqiptare

Arkiva Shqip ka publikuar një dokument që tregon se si ushtrohej prostitucioni gjatë mbretërisë. Fillesat e prostitucionit në vend datojnë që në vitin 1910...

Lajmet e Fundit