11.8 C
Prizren
E premte, 1 Mars, 2024

Prizren, 17 vjeçarja e sulmon fizikisht nënën e saj

Një nënë është sulmuar fizikisht nga vajza e saj, 17 vjecare.

Me rastin po merret policia.

Konflikti mes tyre dyshohet se eskaloi deri në atë pikë sa vajza po dyshohet se e ka goditur nënën, si dhe kishte demoluar gjësendet e shtëpisë.

Motivi i mosmarrëveshjes mes tyre ishte daljet e vajzës, që e shqetësoi dhe e mllefosi nënën dhe për pasojë nisi debati.

Policia ka ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar në stacion palët e përfshira, për t’i dhënë deklaratat e tyre lidhur me rastin./Gazeta Sinjali/


 

Filloi ndërtimi i projektit “Park Residence”

Bëhu me banesë pranë Parkut të Qytetit
Përjetoni qetësin dhe rehatin pranë Lumbardhit
Lokacioni i përshtatshëm me lokale afariste përgjatë rrugës kryesore!

Më Shumë

Tupja: Shqipja një nga 3 gjuhët më të vjetra në botë, rrezikon zhdukjen si latinishja dhe greqishtja e lashtë

Përkthyesi dhe shkrimtari i njohur Edmond Tupja deklaron se gjuha shqipe është një nga 3 gjuhët më të vjetra. I ftuar në “Mes dy botëve”...

Një muaj paraburgim të dyshuarve që kërcënuan pjesëtarët e KFOR-it në Lubiçevë të Prizrenit

Gjykata Themelore në Prishtinë ka bërë të ditur se ua ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurve A.K dhe I.H, të...

Lajmet e Fundit