-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Prizren, 26 vjeçarja ofron seks me pagesë

Sinjali mëson se katër të dyshuarit janë proceduar në Departamentin për Kundërvajtje në Gjykatën Themelore në Prizren, ndërsa ndaj të dyshuarës është iniciuar rast për ‘Marrje me prostitucion’.

Kujtojmë se muajt e fundit janë zbuluar një numër i madh i rasteve të prostitucionit dhe shumë prej tyre janë kapur në qytetin e Prizrenit.

Më Shumë

Puhi

Enver Sulaj Petalet të bien mbi qerpikë S’ke sy As veshë Buzëqeshja të ndjekë si hije. Lehtë mbi faqe Të bie dora S’e ndjen zjarrin. Si dje, sot, në çdo mot Rrjedhë koha Na...

Prizren: Ofroi ryshfet, dënohet me gjashtë muaj burgim me kusht dhe 150 euro gjobë

 Gjykata Themelore në Prizren, të hënën, ka shpallur aktgjykim dënues ndaj të akuzuarit Lazar Nikoliç, duke e dënuar me 6 muaj burgim me kusht...

Lajmet e Fundit