-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

38-vjeçari vdes papritmas në një lokal në Prizren

Një 38-vjeçar ka vdekur papritmas gjatë ditës në Prizren. 

Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar togeri Shaqir Bytyqi, nga policia në Prizren.

“Rasti ka ndodhur rreth orës 12:00 në një lokal në Prizren. Derisa ishte duke biseduar me shokët e tij tanimë i ndjeri, ka rënë nga karriga. Ai është dërguar në Qendren Emergjente ku edhe është konstatuar vdekja”, tha ai.

Bytyqi theksoi se trupi i pajetë me vendim të prokurorit është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore, njofton Klankosova.tv

 

Më Shumë

Erdogan njofton se zgjedhjet do të mbahen më 14 maj

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka shpallur 14 majin si datën e zgjedhjeve të ardhshme parlamentare dhe presidenciale në vend, duke konfirmuar se...

Shi e borë javën e ardhshme në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se gjatë javës së ardhshme do të mbajë mot me shi dhe me borë. Të hënën, sipas IHMK-së, në...

Lajmet e Fundit