17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Prizren, burri rrah gruan

Policia e Kosovës njoftoi të shtunën se një grua është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Sipas forcave të rendit, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Viktima femër kosovare ka raportuar se bashkëshort i saj i dyshuari mashkull kosovar në vazhdimësi është duke i shkaktuar dhunë fizike dhe psikike, ndërsa sot e ka sulmuar fizikisht” – thuhet në njoftim.

Më Shumë

Chris Hemsworth do të nderohet me një yll në “Walk of Fame” në Hollivud!

Superylli i Marvel, Chris Hemsworth është planifikuar të marrë një yll në "Walk of Fame" në Hollivud. Aktori i "Thor" do të jetë personazhi...

52 aksidente brenda 24 orëve

19 aksidente trafiku me të lënduar dhe 33 tjera me dëme materiale janë raportuar brenda 24 orëve. Gjatë kësaj periudhe janë shqiptuar 2 mijë e...

Lajmet e Fundit