25.8 C
Prizren
E mërkurë, 4 Tetor, 2023

Prizren: Burri rrah kunatën dhe motrën

Një burrë pasi ishte fjalosur vëllain e tij, dyshohet se ka sulmuar kunatën e tij (gruan e vëllait).

Rasti ka ndodhur të shtunën në Prizren.

51-vjeçari dyshohet se e ka rrahur edhe motën e tij.

Kështu deklaroi për Klankosova.tv zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit Shaqir Bytyqi.

“Viktimat janë dërguar për tretman mjekësore, ato kanë pësuar lëndime të lehta. I dyshuar është intervistuar dhe rasti shkon me procedure të rregullt”, tha Bytyqi.

33 vjet nga bashkimi i Gjermanisë

Gjermania sot shënon 33 vjetorin e bashkimit. Më 3 tetor të vitit 1990, Gjermania zyrtarisht u bashkua, me synimin që dy pjesët e vendit të...

Pas zgjedhjeve të brendshme të LDK-së, Qemal Krasniqi i reagon ashpër Driton Selmanajt

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) në Prizren ka mbajtur kuvendin e dhjetë zgjedhor të saj. Nga ky proces në krye të degës së LDK-së,...

Lajmet e Fundit