16.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Prizren, djali kanos babain me thikë e sëpatë

Prizren, djali kanos babain me thikë e sëpatë

Policia e Kosovës njofton se në Prizren një qytetar i nacionalitetit turk është vënë në pranga pasi kishte kanosur me thikë dhe sëpatë prindin e tij.

“Sëpata dhe thika iu kanë konfiskuar, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftimin e PK-së.

Dhjetë vatra zjarri në rrethinën e Prizrenit

Tashmë ka shkuar në dhjetë numri i vatrave të zjarrit në fshatrat e Prizrenit. Drejtoresha për Emergjenca dhe Shpëtim e Komunës së Prizrenit, Ramize Shala,...

Afrona hedh poshtë thashethemet, tregon se nuk është ndarë nga i dashuri dhe se është shumë e lumtur

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë. Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga...

Lajmet e Fundit