10.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Prizren/ Dy aktakuza për drogë, një për vjedhje

Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë kundër tre personave, gjatë 24 orëve të fundit.

Dy prej tyre akuzohen për posedim të drogës, kurse i treti për vjedhje të shërbimeve./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kurti: Ekziston marrëveshja, kemi nevojë për zbatim të saktë dhe të shpejtë të saj

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se Marrëveshja e Ohrit duhet që të fillojë të zbatohet sa më shpejtë. Ai, në një konferencë për...

Prizreni pritet që do të behet me ngrohtore |Video

Prizreni si komuna e dytë më e madhe, ende nuk ka një sistem të ngrohjes qendrore kolektive. Por, kjo pritet të ndodh përmes një...

Lajmet e Fundit