12.8 C
Prizren
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Prizren/ E kërcënonte të miturin me thikë dhe i merrte para

Një i mitur ka raportuar se një burrë, nën kërcënimin e thikës në vazhdimësi i ka marr disa herë nga 10 euro.

Rasti dyshohet të ketë ndodhur në Prizren.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Vidhen rrethojat e varrezave në Suharekë

Një person është ankuar në Policinë e Kosovës se në një fshat të Suharekës janë vjedhur rrethojat e varrezave. Në raportin 24 orësh policor nuk...

Vdekja e futbollistit 17 vjeçar në Prizren, policia nis hetimet

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për vdekjen e futbollistit 17 vjeçar në Prizren. Sipas raportit 24 orësh policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur...

Lajmet e Fundit