15.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Prizren: Godet me veturë një person dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Një person është goditur me veturë në lagjen “Arbana” në Prizren. Viktima është dërguar në spital për trajtim mjekësor.

I dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur.

Njësitet policore janë në kërkim te veturës dhe personit të dyshuar. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Diego Simeone ‘këshillon’ lojtarët sa herë duhet të kryejnë marrëdhënie seksuale

Trajneri i Atletico Madrid-it, Diego Simeone, ka bërë shaka se lojtarët që bëjnë seks vetëm katër herë në muaj nuk mund të paraqiten në...

120 të vdekur dhe 850 të plagosur në Indi, pas një përplasjeje mes dy trenave

Më shumë se 120 persona kanë mbetur të vdekur dhe 850 të tjerë janë plagosur pas një përplasjeje mes dy trenave në shtetin lindor...

Lajmet e Fundit