16.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Prizren: I hynë hajnat me forcë, ia vjedhin paratë dhe paisjet elektronike

Një burrë në Prizren ka raportuar se disa persona me forcë i kanë hyrë në depo, duke i vjedhur para të gatshme dhe paisje elektronike.

Sipas Policisë së Kosovës rasti është duke u hetuar.

Prizren 22.09.2022 – 00:00-06:55. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në depo nga ku kanë vjedhur para të gatshme dhe paisje elektronike. Njësitë relevante policore kanë dalur në vendin e ngjarjes, rasti vazhdon të hetohet.

Më Shumë

Gold AG publikon bashkëpunimin me Shyhrete Behlulin “Ah Kosovë”

Reperi i njohur nga Presheva, Gold AG ka ardhur me një tjetër projekt të ri muzikor. Arian Agushi(emri i plotë) ka bashkuar edhe një herë...

20 mijë nënshkrime për tërheqje të 30% nga Trusti, lëvizë Kuvendi

Kryesia e Kuvendit ka vendosur që ta dërgojë në Qeveri, projektligjin për plotësim-ndryshimin e ligjit për fondet pensionale të Kosovës.   Ky ndryshim mundëson tërheqjen deri...

Lajmet e Fundit