12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Prizren, invalidi i luftës që nuk përfiton pension (Video)

Prizren, invalidi i luftës që nuk përfiton pension.

Bajram Tafolli jeton në shtëpinë e vëllait të tij dhe nuk ka të ardhura.

Ky është rrëfimi i tij!

Më Shumë

Paralele vrasjesh: Stalini dhe Enveri

Nga: Dashnor Kokonozi Më se 30 vjet më parë, për një nga numrat e parë të Rilindjes Demokratike përktheva një artikull të gjatë të Erik...

“Nuk kemi shenja të të pagjeturve”, në Rahovec përkujtohen masakrat e regjimit serb një ditë pas hyrjes së NATO-s

Rahoveci ka shënuar sot përvjetorin e masakrave të ndodhura në disa fshatra të saj. Në Brestoc në 24-vjetorin e tyre, u kujtuan 5 dëshmorët...

Lajmet e Fundit