9.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Punë e jashtëzakonshme në Suharekë (Video)

Nënkryetarja e Suharekës, Mihrije Suka, jep detaje për ndërtimin e objektit, që do t’i trajtojë të moshuarit, të cilët nuk kanë përkujdesje.

Ndërtimi i këtij objekti po bëhet me ndihmën e shoqatës “Jetimat e Ballkanit”, në bashkëpunim me Komunën e Suharekës.

Më Shumë

Rama e quan marrëveshjen “shpallje pranvere” në marrëdhëniet midis shqiptarëve dhe serbëve

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka përshëndetur pajtueshmërinë për marrëveshje në mes të Kosovës dhe Serbisë.   “Të shpresojmë që djalli të mos fshihet në...

Kurti në takim me ambasadorët e QUINT-it: Kemi qenë konstruktiv me propozime, por Serbia i refuzoi sërish

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe zëvendëskryeministri Besnik Bislimi në takim me ambasadorët e QUINT-it kanë diskutuar lidhur me ecurinë e bisedimeve të shtunën...

Lajmet e Fundit