7.8 C
Prizren
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Prizren: Nëna raporton zhdukjen e tre djemve të saj

Një grua në Prizren ka raportuar të shtunën se tre djemtë e saj kanë dalë nga shtëpia dhe nuk di gjë për vendndodhjen e tyre.

“Viktima femër shqiptare ka raportuar se tre djemtë e saj të mitur viktimat meshkuj kosovarë kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tyre”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti është nën hetime.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Më Shumë

Superliga e femrave rikthehet me derbin Prishtina-Bashkimi

Java e tetë e Superligës së Femrave do të sjellë derbin ndërmjet Prishtinës dhe Bashkimit. Këto dy skuadra së fundi u takuan në Ligën Unike,...

A do të jetë i gatshëm Shaqiri për ndeshjen ndaj Serbisë? E zbulon trajneri i Zvicrës

Një lajm jashtëzakonisht i mirë ka ardhur së fundit nga trajneri i Zvicrës Murat Yakin në prag të ndeshjes vendimtare kundër Serbisë. Në konferencë për...

Lajmet e Fundit