13.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Prizren: Policia jep detaje të reja për vjedhjen e zinxhirit të shtetases nga Shqipëria

Një gruas nga Shqipëria iu është vjedhur një zinxhir ari, në rrugën “Nazim Pula” në Prizren.

Grabitësi më pas ka ikur në drejtim të panjohur, ndërsa rasti është nën hetime.

Rasti ka ndodhur paraditen e së premtes.

Filloi ndërtimi i projektit “Park Residence”

Bëhu me banesë pranë Parkut të Qytetit
Përjetoni qetësin dhe rehatin pranë Lumbardhit
Lokacioni i përshtatshëm me lokale afariste përgjatë rrugës kryesore!

Më Shumë

Italia me pesë skuadra në Champions, mjafton vetëm një kombinim për t’u zyrtarizuar

Italia vijon të kryesojë renditjen e kampionateve elitare të Europës dhe mesjava në kompeticionet europiane, thelloi edhe më shumë diferencën me Gjermaninë ndjekëse. Madje,...

Asfaltohet rruga Zym-Lugishtë-Dedaj në Has

Komuna e Prizrenit ka bërë të ditur sot se është shtruar shtresa e dytë me asfalt në rrugën Zym-Lugishtë-Dedaj të Hasit. "U shtrua sot shtresa...

Lajmet e Fundit