34.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Gjuajtje me armë në një aheng në Prizren, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në rrugën “Skender Rexhepi” në Prizren, pasi që i njëjti dyshohet se ka gjuajtur me armë zjarri në një aheng familjar.

Nga i dyshuari është sekuestruar një revole me leje të skaduar dhe një gëzhojë e armës së zjarrit.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes, njofton policia


 

Filloi ndërtimi i projektit “Park Residence”

Bëhu me banesë pranë Parkut të Qytetit
Përjetoni qetësin dhe rehatin pranë Lumbardhit
Lokacioni i përshtatshëm me lokale afariste përgjatë rrugës kryesore!

Më Shumë

Propozohet dyfishimi i çmimit të rrymës

Kompania Kosovare për Furnizim me Energji Elektrike – KESCO ka kërkuar shtrenjtimin e rrymës, gjegjësisht dyfshim të çmimit. KESCO e ka arsyetuar kërkesën për...

Tragjedia në Mal të Zi, humbën jetën 11 persona – MPB jep informacione të reja

Ministri i Punëve të Brendshme të Malit të Zi, Filip Axhiq tha se e gjithë udhëheqja e Drejtorisë së Policisë aktualisht ndodhet në Cetinje...

Lajmet e Fundit