7.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Gjuajtje me armë në një aheng në Prizren, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në rrugën “Skender Rexhepi” në Prizren, pasi që i njëjti dyshohet se ka gjuajtur me armë zjarri në një aheng familjar.

Nga i dyshuari është sekuestruar një revole me leje të skaduar dhe një gëzhojë e armës së zjarrit.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes, njofton policia


 

Filloi ndërtimi i projektit “Park Residence”

Bëhu me banesë pranë Parkut të Qytetit
Përjetoni qetësin dhe rehatin pranë Lumbardhit
Lokacioni i përshtatshëm me lokale afariste përgjatë rrugës kryesore!

Më Shumë

Aksident mes dy veturave në Malishevë, lëndohen dy persona

Një aksident mes dy veturave në Bellanicë të Malishevës ka ndodhur mesditën e sotme, ku dy persona kanë mbetur të lënduar. Rastin për Klankosova.tv, e...

Diplomon gjenerata e 59 e Policisë së Kosovës

Sot në sallën ‘1 Tetori‘ në Prishtinë diplomoi gjenerata e 59 e Policisë së Kosovës, në përbërje të komuniteteve të ndryshme. Këtë ceremoni solemne, me...

Lajmet e Fundit