23.8 C
Prizren
E martë, 9 Gusht, 2022

I hiqet licensa një përmbaruesi privat

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka njoftuar se i është hequr licensa një përbaruesi privat.

Në konferencën për media të mbajtur sot ajo tha se përmbaruesit i është hequr licensa per shkak te shkeljeve te vazhdueshme disiplinore.

“Vendimi për këtë do të publikohet shumë shpejtë në faqen zyrtare të Ministrisë së Drejtësisë. Nuk dot ë ishte e drejtë të përmendja emrin e përmbaruesit”, shtoi Haxhiu.


Filloi ndërtimi i projektit “Park Residence”

Bëhu me banesë pranë Parkut të Qytetit
Përjetoni qetësin dhe rehatin pranë Lumbardhit
Lokacioni i përshtatshëm me lokale afariste përgjatë rrugës kryesore!

Më Shumë

Bastisje në dy lokacione në Malishevë

Sot Policia e Kosovës në rajonin  e Malishevës, ka kryer bastisje në dy lokacione të ndara, kryesisht në fshatin Drenoc dhe fshatin Janiq të...

Era Istrefi merr vëmendje me një nga paraqitjet e fundit, thekson linjat trupore në veshjen plot stil

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi pas një pauze të gjatë është iu është rikthyer performancave muzikore. Pas lansimit të projekteve të reja, tashmë Era...

Lajmet e Fundit