27.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Prizren, seksi me para i kushton me arrestim

seksPolicia në Prizren, ka arrestuar një femër,e cila ka detyruar shoqen e vetë të bëjë seks me pare.

“Është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare pasi që e njëjta nën përdorimin e forcës e ka detyruar viktimën femër K/Boshnjake e moshës së mitur, të kryej marrëdhënie seksuale me persona të ndryshëm në këmbim të parave”,njofton Policia e Kosovës.

Me urdhër të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Policia shqipton mbi 1 mijë e 700 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1745 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Moti sot me diell dhe vranësira të shpërndara

Të dielën parashihet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës thotë se sot pritet të ketë rritje të...

Lajmet e Fundit