16.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Prizrenasi bëhet për spital nga një femër

Një femër dyshohet se ka rrahur një mashkull në Prizren.

Rastin në Polici e ka raportuar viktima, që ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara është dërguar në Repartin Psikiatrik për ekzaminim mjekësor, transmeton Zeri.info.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara me vendim të prokurorit dërgohet në Repartin Psikiatrik për ekzaminim mjekësor”, thuhet në raportin e Policisë.

Afrona hedh poshtë thashethemet, tregon se nuk është ndarë nga i dashuri dhe se është shumë e lumtur

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë. Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga...

Januzaj në janar pritet të rikthehet në Ligën Premier

Adnan Januzaj ka mbetur te Sevilla përkundër se nuk bënë pjesë në planet e klubit spanjoll. Sulmuesi kosovar me pasaportë belge gjashtë muajt e fundit...

Lajmet e Fundit