33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Pula: Urime kryeministrit të ardhshëm, Ramush Haradinajt

Besnik Pula-sociologSociologu Besnik Pula e ka uruar Ramush Haradinajn duke thënë se ai është kryeministri i ardhshëm.

Pavarësisht se PDK po feston fitoren në zgjedhjet e së dielës, duket se jo të gjithë mendojnë se Hashim Thaçi do të jetë përsëri Kryeministër. Sociologu Besnik Pula I cili ligjëron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e ka uruar Ramush Haradinajn.

“Fitoren ia uroj kryeministrit te ardhshem z. Ramush Haradinaj”, ka shkruar Pula në llogarinë e tij në Facebook.

Më Shumë

Urimi i Totajt për festën e Bajramit

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, u ka uruar besimtarëve të fesë islame festën e Kurban Bajramit. Ai ka dëshiruar që kjo ditë të sjellë paqe,...

U vranë në ditën e parë të paqes në Kosovë, Rohde kujton dy gazetarët gjermanë

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka kujtuar 25-vjetorin e vrasjes së dy gazetarëve gjermanë Gabriel Gruner, Volker Kramer dhe përkthyesit të tyre, Senol...

Lajmet e Fundit