3.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Puthje “të zjarrta”, për Ramadan Mujën dhe zyrtarët e tij (Video)

bingen-620x330Kryetari i Komunës së Bingenit të Gjermanisë, Tomas Fezer, ka përshëndetur në mënyrë të veçanet zyrtarët e Komunës së Prizrenit.

Ai ka puthur kryetarin e Prizrenit Ramadan Muja dhe zyrtarët e tjerë të Ekzekutivit. Puthjet e tij sic transmeton TVPZ, kanë ‘çuditur’ vetë zyrtarët e Komunës të cilët kanë shpërthyer në të qeshur.

Shikoni videon

 

Më Shumë

Vëllaznimi fiton ndeshjen dramatike ndaj Ponte Prizrenit

Vëllaznimi ka shënuar fitore fantastike ndaj Ponte Prizrenit, duke e mposhtur në vazhdime, me rezultat 91-86, në kuadër të Prince Caffe Superligës së Kosovës...

“Të gjithë miqtë e mi vdiqën atje” – adoleshentja ukrainase rrëfen tmerret që ka përjetuar në Mariupol

Adoleshentja ukrainase ka treguar disa histori të tmerrshme që kishte kaluar në qytetin jugor të Mariupolit, kur ishte nën sulmet e ashpra ruse. Në një...

Lajmet e Fundit