4.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Lexojini 9 pikat për të cilat u morën vesh blloku i opozitës (Dokument)

blloku opozitarLidhja Demokratike e Kosovës, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Nisma për Kosovën dhe Vetëvendosje kanë arritur marrëveshje politike mes vete.

Kjo marrëveshje përfshinë pesë parime, të cilat palët pajtohen që tu përmbahen./Express/

 

 

10551814-10152261637067029-2043385214-n

Më Shumë

Ismail Kadare, pasdite

Ben Blushi Duke i uruar Ismail Kadaresë ditëlindjen, po botoj bisedën që kam bërë me të si pjesë e librit tim “41 Sekrete". Alda Bardhyli, Ismail...

Dua Lipa ngre temperaturat, duket seksi në fustan të zi (Foto)

Dua Lipa është këngëtare dhe kantautore kosovare me famë botërore. Ajo ka arritur të thyej rekorde të mëdha duke u shpërblyer me çmime të...

Lajmet e Fundit