10.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Qeni “kafshon” Kylie Minoguen

Kylie MinoguenAktorja, Kylie Minogue ka shfaqur pamjen e saj të bukur në ballinën e revistës “GQ Italia”.

Minogue ka pasqyruar reklamën e famshme të Coppertone Suntan të 1950-ave kur një vajzë e re qëndronte e habitur teksa të brendshmet e saja ishin kafshuar nga një qenush.

Për dallim nga reklama e famshme, aktorja australiane dukej tepër e lumtur teksa kishte treguar të pasmet.

Këtë lloj fotografie e kanë realizuar edhe Carmen Electra për revistën “Esquire” dhe Jim Carey për “Rolling Stone”.

Më Shumë

Arrestohen dy person të kërkuar në Suharekë

Dy person janë arrestuar në Suharekë. Arrestimi i ure është bërë me urdhër të gjykatës, shkruan ‘PrizrenPress’ Suharekë 29.03.2023 – 03:15. Bazuar në urdhëresat e gjykatës...

PSD improvizon me tym të zi para objektit të Qeverisë së Kosovës

Kreu i PSD-së, Dardan Molliqaj ka mbajtur fjalim para Qeverisë së Kosovës ku edhe në mënyrë simbolike janë vendosur flamuj të bardhë. Ndërkohë aktivistët e...

Lajmet e Fundit