13.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Ramush Haradinaj nesër viziton Rahovecin

Ramush Haradinaj 1Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, nesër do të qëndrojë në Rahovec, ai do të takohet me strukturat dhe simpatizantët e degës së kësaj partie në Rahovec.

Ky takim i organizuar nga dega e AAK-së do të mbahet të shtunën në ora 14:00 në Hotel Park Plaza në Rahovec.

AAK në Rahovec ka ftuar qytetarët e komunës së Rahovecit dhe gjithë simpatizantët të marrin pjesë në këtë tubim,transemton rahovecpress.

Të pranishëm, përveç kryetarit Haradinaj, do të jenë edhe shumë bashkëpunëtor e anëtar të kryesisë së këtij subjekti politik

Më Shumë

U konfrontua me policinë, arrestohet një person në Prizren

Një person i dyshuar u arrestua në Prizren pas një konfrontimi të tensionuar me forcat e policisë. Ngjarja ndodhi pasi personi i dyshuar refuzoi të...

Zbulohen rreth 500 bimë kanabisi në pronën e mërgimtarit në Rahovec

Në fshatin Celinë të Rahovecit  një mërgimtar ka gjetur plot bimë të kanabisit në pronën e tij, të cilët sipas informacioneve të para nuk...

Lajmet e Fundit