18.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Rifat Jashari pritet me duartrokitje në seancën solemne për ‘Epopenë e UÇK’-së

Rifat Jashari ka mbërritur në sallën e Kuvendit të Kosovës, ku po mbahet seanca solemne për nder të “Epopesë së UÇK-së”, së bashku me presidenten Vjosa Osmani dhe kryeministrin Albin Kurti.

Jashari është pritur me duartrokitje nga deputetët. /EO

Më Shumë

Plagoset me armë zjarri një person në Nashec të Prizrenit

Një person është plagosur me armë zjarri në mbrëmjen e së premtes në fshatin Nashec të Prizrenit. Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhnësi i...

Vdes një grua në Spitalin e Prizrenit, familjari i saj dyshon që s’iu dha ndihma mjekësore me kohë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Spitalin e Prizrenit, ku ka humbur jetën një grua, e cila ishte dërguar në...

Lajmet e Fundit