18.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Rihanna i tregon të gjitha në fustanin e saj (Foto)

Rihanna-supersexi1Ajo ka marrë çmimin si “Fashion Icon” në “Council of Fashion Designers of America Awards”, dhe këtë të hënë Rihanna ka treguar atë që kohët e fundit di të bëjë më mirë, të tregojë trupin e saj me sa më pak rroba veshur.

Këngëtarja kishte veshur në këtë eveniment një fustan gold të tejdukshëm në të cilin dukej trupi i saj me forma të bukura.

Fustani ishte i dizenjuar nga Adam Selman dhe mbi 216,000 kristale Swarovski.Rihanna-supersexi

Më Shumë

Lajmet e Fundit