14.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Rishfaqet arusha në Prizren, këtë herë nuk është e vetme (Video)

Ishte zhdukur për një kohë. Arusha që tmerroi për një kohë të gjatë Prizrenin është rishfaqur. Këtë herë nuk ishte e vetme. Bashkë me të duke shëtitur u pa edhe këlyshi i saj.

Arusha me këlyshin rishfaqet sot përsëri tek 40 bunarët në Prizren.

Televizioni lokal i këtij qyteti ka publikuar pamjet ku shihet kafsha.

Më Shumë

Ish-drejtoresha e Suharekës e akuzuar për korrupsion, thotë se objekti pa leje është rrënuar në tërësi

Ish-drejtoresha e Drejtorisë së Inspekcionit në Suharekë, Jehona Rrafshi- Lumi, e akuzuar për korrupsion, duke vazhduar dhënien e mbrojtjes, në seancën e së hënës...

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj, për klasën e parë, të gjashtë dhe dhjetë . Konkurs Të dashur prindër dhe fëmijë,...

Lajmet e Fundit