0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Rita, imazh seksi i Roberto Cavallit

Ritasssss 2Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora së fundi ka realizuar një set të fotografive, si imazh i shtëpisë së modës Roberto Cavalli, koleksioni vjeshtë-dimër 2014-2015.

Këngëtarja Ora ka shkëlqyer në këtë veshje, duke mos lënë anash as pamjen e saj.

Rita Ora tashmë numëron një numër të madh të prezantimit të saj nëpër kompani të ndryshme, të cilët e angazhojnë si imazh të tyre, duke u nisë prej kompanive të kozmetikës, modës e deri te ato të automjeteve.

Më Shumë

24 vjet nga masakra e kryer nga forcat serbe në Rogovë të Hasit

Sot u bënë 24 vjet nga masakra që është kryer nga forcat serbe në fshatin Rogovë të Hasit, ku ranë në pritë luftëtarë të...

Rita Ora publikon ‘trailerin’ e klipit të ri, shfaqet si nuse dhe me një sërë figurash publike në krah

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po bëhet gati për rikthimin e madh. Ajo ka paralajmëruar se më 27 janar do të publikojë këngën...

Lajmet e Fundit