3.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Vetura godet një fëmijë në Prizren

Aksident shiritatNjë fëmijë është goditur nga një veturë e llojit BMW në Prizren. Policia e Kosovës, njofton se fëmija është goditur gjatë kohës sa ishte duke ecur në këmbë.

“I dyshuari mashkull K-Shqiptar duke lëvizur me veturën BMW nga pakujdesia ka goditur këmbësorin-fëmijën mashkull K-Shqiptar, me ç’rast i ka shkaktuar lëndime të rënda trupore”.
Ndërkaq, viktima është dërguar në spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor./PrizrenPress.com/

Më Shumë

“Mbaroi, kam arritur gjithçka” – Messi flet për herë të parë pas triumfit në Kupën e Botës

Lionel Messi i ka bërë të gjitha. Përveç Kupës së Ligës dhe Kupës së Francës, Lionel Messi ka fituar çdo garë në të cilën...

Aksident mes tri veturave në Kijevë të Malishevës, lëndohet një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes rreth orës 10:16 mes tri veturave në Kijevë të Malishevës. Lajmin për Front Online e...

Lajmet e Fundit