0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Rita Ora në lidhje me djalin e Tommy Hilfiger

rita1Nuk ka kaluar shumë kohë nga ndarja e saj me Calvin Harris dhe Rita Ora ka nisur një tjetër romancë.

Këngëtarja me origjinë shqiptare thuhet se është në lidhje me djalin e stilistit të famshëm Tommy Hilfiger, Ricky Hil.

Ky i fundit është edhe këngëtar i muzikës rap.

Raportohet se 24- vjeçari është vendosur në Londër për të qenë më pranë 23- vjeçares.

Më Shumë

107 vjet nga vrasja e Isa Boletinit

Isa Boletini, udhëhoqi forcat kryengritëse për çlirim nga pushtuesi Osman më 1912, u ndodh përkrah Ismail Qemalit në shpalljen e Pavarësisë së Shqipërisë, e...

Lepuri me doreza

Hajdar Mallaku (Tregim për fëmijë) Ishte një dimër me shumë borë. Dhjetor ishte dhe bënte acar i madh sa nuk mbahej mend. Po ta prekje rezen...

Lajmet e Fundit